Ploter Canon imagePROGRAF IPF605 (A1)

admin, 28.02.2011

ploter_canon_ipf605_gold_partner_canon_lfp_500_metrów_papie__0
Canon iPF605
to drukarka wielkoformatowa korzystająca z 5 kolorów atramentów wodnych i pigmentowych, obsługująca nośniki w formacie 24 cali, idealnie nadająca się do zastosowań CAD i GIS dzięki doskonałemu odwzorowaniu linii, żywym kolorom i szczegółowym obrazom.

Funkcje:
– Znakomita grafika i żywe kolory;
– 5 kolorów reaktywnego atramentu (wodnego i pigmentowego);
– Ostre, cienkie linie do tworzenia planów CAD;
– Zawrotne prędkości;
– Drukowanie w trybie ekonomicznym;
– HPGL/2, HP RTL; wbudowany sterownik HDI;
– Duży ekran LCD z grafikami.

Dalsze informacje.
Drukarka imagePROGRAF iPF605 to drukarka wielkoformatowa korzystająca z 5 kolorów atramentów wodnych i pigmentowych, obsługująca nośniki w formacie 24 cali, nadająca się idealnie do drukowania doskonałych linii, odwzorowywania żywych kolorów i pozwalająca uzyskać wysokiej jakości szczegółowe obrazy. Optymalna rozdzielczość 2400 x 1200 dpi, duża spójność obrazu, odwzorowanie tekstu na wysokim poziomie i drukowanie w trybie ekonomicznym sprawiają, że ta drukarka jest idealnym wyborem dla rynku CAD/GIS.

Znakomite obrazy.
Drukarka iPF605 wykorzystuje technologię atramentową opracowaną specjalnie z myślą o drukowaniu szczegółowych dokumentów biznesowych oraz o zastosowaniach inżynierskich, które wymagają drukowania doskonałych linii, drobnego tekstu, szczegółowych schematów i tabel. Ta wyjątkowa technologia zwiększa przyczepność atramentu do nośnika i minimalizuje rozlewanie kolorów. Odwzorowanie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości 2400 x 1200 dpi.

Wyjątkowe prędkości w niskiej cenie.
Wyjątkowo krótki czas drukowania (33 sekundy dla wydruku roboczego w formacie A1) sprawia, że drukarka iPF605 idealnie nadaje się do szybkiego tworzenia dowolnych wydruków — bez potrzeby wysyłania zadania do lokalnego specjalisty.
W połączeniu z trybem ekonomicznym umożliwia to zmniejszenie zużycia atramentu i tym samym zmniejszenie kosztów drukowania.

Idealne do specjalistycznych zastosowań CAD.
Opracowana z myślą o specjalistycznych zastosowaniach CAD, drukarka iPF605 jest wyposażona we wszystko to, czego potrzebujesz, aby uzyskać doskonałe wyniki. Drukarka obsługuje specjalistyczne formaty plików CAD: HP-GL/2 i HP RTL; ma także wbudowany sterownik HDI dla systemu Windows. Pamięć 256 MB sprawia, że nawet najbardziej złożone pliki mogą zostać z łatwością przetworzone; a wbudowana wyjątkowo trwała, wydajna gilotyna umożliwia profesjonalne wykańczanie zadań.

Sprawne i proste w obsłudze.
Panel sterowania LCD udostępnia animacje graficzne, co ułatwia szybkie nauczenie się obsługi urządzenia nawet osobom, które nigdy wcześniej nie korzystały z drukarki wielkoformatowej. Urządzenie posiada duże możliwości, a łatwe w obsłudze oprogramowanie ułatwia obsługę jego funkcji, więc nawet złożone zadania można zrealizować w prosty sposób. Dodatkowo, drukarka charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i niewiarygodnie niskim poziomem hałasu, co sprawia, że drukarkę iPF605 można z łatwością wkomponować w dowolne środowisko.

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie producenta:
Specyfikacja techniczna.

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie producenta:
Specyfikacja techniczna.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku:


Podziel się na:
 • Digg
 • Facebook
 • Mixx
 • Blip
 • Flaker
 • Fleck
 • Gadu-Gadu Live
 • Google Buzz
 • Grono.net
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Zostaw komentarz6 − pięć =