Obiecany opis programu HP Print & Share.

admin, 05.05.2011

ePrintHP ePrint & Share jest przyjaznym sieci rozwiązaniem druku, które pozwala Ci tworzyć, drukować, udostępniać i zarządzać cyfrowymi treściami z prostego interfejsu użytkownika. Jest zbudowany wokół bezpiecznej biblioteki online do której można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca na świecie.

Teraz wykorzystując darmowy program  HP ePrint & Share, możesz:

– Tworzyć, drukować i udostępniać pliki .

PDF z jednego zintegrowanego ekranu. Zamiast pracować z wieloma interfejsami, można teraz tworzyć. PDF z tego samego ekranu używanego do drukowania. W chwili gdy włączysz drukowanie HP ePrint & Share tworzy gotowe do druku .PDF i zapisuje plik do własnych bibliotek na serwerach HP.

– Uzyskiwać dokładny podgląd wydruku.

Pożegnaj się ze skomplikowanymi ustawieniami strony i drukowaniem wielu stron testowych. Z ePrint HP & Share możesz zobaczyć jak wygląda wydruk na ekranie przed wydrukiem, co zapewnia idealne wydruki za każdym razem. Drukuj z każdego miejsca, w którym jest dostęp do internetu. Możesz połączyć się z ePrint HP & Share z dowolnego komputera podłączonego do sieci. Gdy pracujesz w sieci z aplikacją ePrint HP & Share, możesz drukować na dowolnej drukarce z serii HP Designjet.

– Udostępniać pliki i zarządzać podglądami bez poczty lub FTP.

ePrint HP & Share umożliwia udostępnianie plików bez konieczności korzystania z dużych załączników w poczcie elektronicznej. Jest to także wygodniejsze niż FTP, ponieważ przechowuje wszystkie pliki, którymi się dzielisz i pokazuje archiwum kto je oglądał.

– Dostęp HP ePrint & Share z AutoCAD ®.

ePrint HP & Share zawiera specjalną aplikację dla użytkowników AutoCAD ®, który umożliwia dostęp do kluczowych funkcji z menu AutoCAD ®.

– Dostęp HP ePrint & Share z Microsoft ® Office ®​​.

Można również pobrać wtyczkę ePrint HP & Share dla pakietu Microsoft ® Office ®​​. To pozwala na drukowanie plików AutoCAD ® bezpośrednio z Microsoft ® Outlook ™ i łatwe drukowanie dużych plików w formacie programu PowerPoint ® i Excel ®.

Poniżej pokazujemy krótki filmik przedstawiający możliwości programu HP ePrint & Share:

Jak zainstalować Program HP ePrint & Share?

Instrukcja poniżej:

UWAGA : Jeśli wcześniej została zainstalowana inna wersja ePrint HP & Share, należy ją odinstalować przed instalacją nowej wersji.

UWAGA : Musisz mieć uprawnienia administratora do zainstalowania ePrint HP & Share. Oznacza to, że trzeba należeć do grupy administratorów lub (w systemie Windows Vista lub nowszym) być w stanie podać hasło administratora na żądanie.

Wejdź na stronę: www.hp.pl i pobierz program klikając przycis w prawym górnym rogu tej stony. Jeśli program instalacyjny nie uruchomi się automatycznie zapisz plik na swoim komputerze i uruchom go ręcznie.

Instalator zainstaluje następujące elementy:

– aplikacja HP ePrint & Share

– aplikacja HP Designjet Go Web driver (sterownik)

– aplikacja ePrint HP & Share dla Microsoft ® Office ® ​​2007 i Autodesk AutoCAD ®

– aplikacja ePrint HP & Share Uploader

W zależności od wersji systemu operacyjnego i opcji oprogramowania, które może masz już zainstalowane, może być koniecznie pobranie dodatkowych składników z sieci przez program instalacyjny. Należy mieć podłączony komputer do sieci podczas instalacji.

Kiedy rozpocznie się proces instalacji, klikaj przycisk „Dalej” lub „NEXT” (w zależności od ustawionego języka) aby ją kontynuować.

Możesz być również poproszony o zaakceptowanie Umowy Licencyjnej Użytkownika kilku komponentów stron trzecich.

Jeżeli umowa jest wyświetlana, przeczytaj ją, a następnie kliknij opcję „Akceptuję warunki umowy licencyjnej”, a następnie kliknij „Dalej” lub „NEXT” (w zależności od ustawionego języka).

Wprowadź swoją nazwę użytkownika i organizacji oraz zdecyduj czy zainstalować oprogramowanie tylko dla siebie czy dla wszystkich użytkowników. Następnie kliknij przycisk „Dalej”.

Ponownie, w zależności od systemu operacyjnego i ustawienia bezpieczeństwa systemu, może pojawić się okno dialogowe z informacją, że niezidentyfikowany program chce uzyskać dostęp do komputera. Wybierz Zezwalaj, aby kontynuować instalację oprogramowania.

Po zakończeniu instalacji można zobaczyć następujące punkty:

– Skrót na pulpicie HP ePrint & Share

– Nowy sterownik drukarki w systemie, zwany HP Designjet Go Web.

Zobacz najnowsze drukarki HP

Designjet T790 oraz Designjet T1300

Podziel się na:
 • Digg
 • Facebook
 • Mixx
 • Blip
 • Flaker
 • Fleck
 • Gadu-Gadu Live
 • Google Buzz
 • Grono.net
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Zostaw komentarz8 − = dwa